Silan Logo Silan Suprême
Ponořte se do historie značky Vernel  Již od roku 1968
1960

Boj s drsností

S tímto sloganem se úspěšná značka Silan poprvé objevila na trhu. Prádlo zůstávalo po každém praní hrubé a drsné. Silan tento trend ale zastavil a vnesl do praní prádla hebkost.

1970

Voňavé změkčování prádla

Lidé velmi rychle zjistili, že aviváže Silan dokáží prádlo neskutečně změkčit. Ale Silan dokázal ještě více. Se svou řadou "nejkrásnější vůně na světě" nabídl spotřebitelům péči o prádlo, které zároveň nádherně vonělo.

1980

Svěžest květů

Začala doba inovací. Na světový trh vstoupily inovativní změčkovače vhodné do bubnové pračky s novými variantami vůní. Změna celkového vzhledu Silanu šla ruku v ruce s rychlých pokrokem.

1990

Příjemný pocit

V devadesátých letech značka Silan vstupuje i na český trh. Po celém světě se nadobro zaposuje do podvědomí spotřebitelů jako "rodinný změkčovač", který celé rodině přináší příjemný pocit z načechraného voňavého prádla.

2000

Pokušení smyslů

Přelom tisícíletí přinešl i přelom mezi tradičními variantami Silanu. Na trh přicházejí podmanivé vůně řady Aromatherapy s esensiálními oleji, vůně, které povzbudí tělo i mysl.

2009

Probouzí emoce

V roce 2009 představiů Silan své parfémované perly Perfume Pearls, které ještě prodloužily dlouhotrvající vůní. Parfémované perly pronikají do vašeho oblečení při praní. Během jeho nošení neustále uvolňují svou svěží vůni, abyste se mohli z pocitu čerstvě vypraného prádla těšit mnohem déle než kdykoliv předtím, a to při každém pohybu a doteku.

2013

Chvilka pro sebe

Vychutnejte si dlouhotrvající vůni a příjemný pocit úžasně jemného prádla se Silanem. Nechte se hýčkat smyslnou vůní Silanu Aromatherapy nebo si vychutnejte osvěžující, dlouhotrvající pocit svěžesti.

Dnes

Svět vůní

Silan je "něco více pro mě a moje prádlo". Zavedeme vás do nádherného světa vůní Silanu. Vychutnejte si ještě déle trvající vůni aviváží Silan, která vydrží až po dobu 100 dní*.

*Po 100 dnech, kdy je oblečení uloženo ve skříni. Efekt kapslí.